Datum : 13 juni 2026 Einddatum : 16 juni 2026 Meer informatie

De PNS Jaarvergadering van 2026 zal plaatsvinden in MECC Maastricht van 13 tot en met 16 juni. Deze bijeenkomst is dé plek om meer te leren over het nieuwste internationale onderzoek op het gebied van perifere neuropathie, binnen verschillende specialismen. Als de grootste bijeenkomst wereldwijd op het gebied van perifere zenuwen, is dit de ideale gelegenheid om in contact te komen met vakgenoten.

Koop jouw parkeerkaart online!
Geen zin om onnodig lang te wachten bij een betaalautomaat voor of na het event? Koop dan vooraf online je uitrijkaart via onze ParkWebshop.

Kom langs bij onze in house Bar Bistro SAAM!
Geniet van een lunch of coffee to go bij Bar Bistro SAAM, in het complex van MECC Maastricht. Reserveer eenvoudig online jouw tafeltje. Bar Bistro SAAM is geopend op werkdagen van 10:00-19:00 uur.

TERUG NAAR OVERZICHT