Meet our stars

Meet our stars

Onze mensen maken het verschil. Wij zijn vakmensen met een duidelijke focus. Energieke denkers en doeners die steeds weer streven naar het beste resultaat. Gedreven dienstverleners die de lat hoog durven te leggen met een aanstekelijk werkplezier.

Thom Nijsten

Business Development Managerthom.nijsten@mecc.nlMAIL#BUSINESS DEVELOPMENT#CORPORATE EVENTS

Roy Senden

Functional Application Managerroy.senden@mecc.nlMAIL+31646135320CALL#CONTROL#FINANCE

Isa Smeets

Assistant Organiser Servicesisa.smeets@mecc.nlMAIL+31622390397CALL#PROJECT MANAGEMENT

Lars Wolfs

Manager Building & Facilitieslars.wolfs@mecc.nlMAIL+31612082477 CALL#BUILDING#FACILITY#MANAGEMENT

Roger Winants

Coordinator Traffic & Logisticsroger.winants@mecc.nlMAIL+31653753990CALL#OPERATIONS

Sven Wiertz

Operations Directorsven.wiertz@mecc.nlMAIL+31610028889CALL#DIRECTOR#MANAGEMENT

Reginald Wets

Sales Manager reginald.wets@mecc.nlMAIL+31646163017CALL#EXHIBITIONS#INTERCLASSICS