Organiseer jouw event

Organiseer jouw event

Je voelt dat het goed zit

Als klant en als bezoeker van MECC Maastricht weet je dat het goed zit. Dát voel je. Het aangename besef dat je event in goede handen is. Het vertrouwen dat alles goed wordt geregeld. Het is de aandacht voor details waarmee we je verrassen. De grondige voorbereiding en de vlekkeloze uitvoering. Of je nu organisator, exposant of bezoeker bent. De uitzonderlijke ervaring van vijfsterren- service; daar doen we het voor. We geloven in een informele aanpak. Hoe persoonlijker ons contact, des te beter kunnen we ons inleven. Des te beter begrijpen we wat je van ons verlangt. Zo effenen we de weg voor jouw perfecte evenement. Want dat is het doel.

Of bekijk zelf de mogelijkheden…

Organiseer jouw hybride event

Ons professionele team staat klaar om jou te begeleiden van begin tot eind. De unieke combinatie van onze MECC Studio, drie evenementenhallen, het volledig vernieuwde congrescentrum met twee auditoria en 55 break-out rooms maakt MECC Maastricht de perfecte locatie voor jouw live, online of hybride evenement.

What is your Beyond Boundaries event?

We can help

Meet our stars

Heb je een grenzeloos idee? Bel of mail ons en wij bespreken graag wat er allemaal kan!

Thom Nijsten

Business Development Managerthom.nijsten@mecc.nlMAIL+31620598246CALL#BUSINESS DEVELOPMENT#CORPORATE EVENTS

Isa Smeets

Assistant Organiser Servicesisa.smeets@mecc.nlMAIL+31622390397CALL#PROJECT MANAGEMENT

Jop Thissen

Business Development Managerjop.thissen@mecc.nlMAIL+31620495508 CALL#BUSINESS DEVELOPMENT#CORPORATE EVENTS

Maxime Magermans

Project Manager maxime.magermans@mecc.nlMAIL+31651505746CALL#ORGANISER SERVICES#PROJECT MANAGEMENT

Jeroen Jacobs

Project Manager jeroen.jacobs@mecc.nlMAIL+31613728479CALL#ORGANISER SERVICES#PROJECT MANAGEMENT

Oana Cipca

Business Development Manager oana.cipca@mecc.nlMAIL+31623508992CALL#BUSINESS DEVELOPMENT#EXHIBITIONS

Simon Bozon

Business Development Manager simon.bozon@mecc.nlMAIL+31612968962CALL#BUSINESS DEVELOPMENT#CORPORATE EVENTS

Sandra van den Berk

Business Development Manager sandra.vandenberk@mecc.nlMAIL+31621808347CALL#BUSINESS DEVELOPMENT

Charles Beckers

Sr. Business Development Manager charles.beckers@mecc.nlMAIL+31615125097CALL#BUSINESS DEVELOPMENT#MEDICAL ASSOCIATIONS